Úvod Služby Zateplování fasád

Zateplování fasád

Jsme specialisté na zateplování fasád s téměř 20 – ti letou praxí. Zateplením jsme ušetřili našim klientům více než 5 mil. Kč.

Svěřte svoji fasádu odborníkům a profesionálům na zateplení. Pokud uvažujete o nové fasádě se zateplením, vždy ta nejlěvnější cena neznamená kvalita a úspora. Pokud se chcete vyhnout případným problémům v budoucnosti a chcete, aby Váš dům měl dlouho pěkný vzhled a barvu, dbejte na použití opravdu prověřené firmy, která používá kvalitní a vyzkoušené materiály. U zateplení je vždy důležité dodržet jeden systém od jednoho výrobce, nejlépe ten, který splňuje všechny parametry ETICS.

Take je potřeba počítat s tím, že v dnešní době se zatepluje vyšší tloušťkou izolace - v ideálním případě min. 140 - 180mm. Zejména z toho důvodu, aby se co nejvíce miminalizovaly tepelné ztráty a úspora energií byla opravdu výrazná. Navíc, již několik let je zde možnost získat část investice vynaložené na zateplení, případně větší rekonstrukci domu zpět. A to z dotačního programu Nová Zelená Úsporám. Naše firma má s dotačním programem bohaté zkušennosti a jsme schopni Vám dotaci na zateplení vyřídit za Vás. Vše od zpracování projektové dokumentace, po podání žádosti, její administraci, až po obdržení peněz zpět.

Zateplením fasády ušetříte 40-60% na spotřebě energie

Průměrná délka realizace zateplení trvá přibližně 3 - 4 týdny, v závislosti na velikosti domu, či složitosti zateplení. Návratnost je cca 7 let. Kdy počítejte s tím, že úspora zateplené fasády, případně jiných částí domu - se Vám ukáže ve spotřebě za energie - průměrné snížení je 40 - 60%.

Naší prioritou je spokojený zákazník, kvalita provedených prací a osobní přístupu ke každému zákazníkovi.

Poradíme Vám, jakou vhodnou tloušťku izolace zvolit a typ izolace. Zda zateplit polystyrenem, nebo minerální vatou. Cenovou nabídku Vám zpracujeme zdarma a nezávazně.

Energetický certifikát je pro nás samozřejmostí. Vyřídíme za Vás dotace z programu Zelená úsporám a vy se nemusíte již o nic starat.

Jste z okolí Zlína, Hodonína či bydlíte v Jihomoravském kraji?

Pojďme se sejít osobně a pohovořit o Vašich plánech a záměrech s Vaší fasádou - rádi se přijedeme podívat, vše změříme, spočítáme a navhrneme optimální řešení + pomůžeme s vyřízením dotace. 

REFERENCE:

Zateplení rodinného domu v Buchlovicích

Investorka využila dotačního programu Nová Zelená Úsporám

Zde je velká spokojenost na obou stranách, kdy jednání, realizace i následné schůzky po realizaci probíhaly ve velmi přátelské a příjemné atmosféře. My jsme rádi, že jsme splnili očekávání paní investorky a přejeme příjemné bydlení. 

Paní se na nás obrátila na základě doporučení a těšíme se na další spolupráci.

Více o referenci

Mám zájem o podobné řešení

Rekonstrukce domů

Zrekonstruujeme Vám byt dle Vašich představ a požadavků.

Rekonstrukce domů
Rekonstrukce domů

Zateplování fasád

Jsme specialisté na zateplování fasád s téměř 20 – ti letou praxí.

Zateplování fasád
Zateplování fasád

Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč

Nízkoenergetické a pasivní domy systémem dřevostaveb.

Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč
Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč

Zelená úsporám

Nová zelená úsporám

Zelená úsporám
Zelená úsporám

Čištění fasád

Není nutné utrácet za novou fasádu.

Čištění fasád
Čištění fasád

Půjčovna lešení

Potřebujete postavit lešení? Obraťte se na nás.

Půjčovna lešení
Půjčovna lešení

Partneři

Dlouhodobě spolupracujeme pouze s partnery, kteří prokázali svou profesionalitu a odbornost.