JEDNÁME FÉROVĚ

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2004 a férové jednání považujeme za jednu hlavních firemních hodnot. Stejně jako poctivost, rychlost a flexibilitu. Důkazem jsou stovky našich spokojených zákazníků.

VYŘÍDÍME DOTACE

Ať již potřebujete zateplit dům, nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu, nebo vyměnit starý kotel za nový, vždy víme, jak Vám ušetřit peníze využitím aktuálních dotačních titulů, jako je NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM, aj.

RUČÍME ZA KVALITU

Opravdu – na kvalitu naší práce jsme hrdí. Navíc v oblasti kontroly jakosti a kvalitních služeb vlastníme certifikáty dle norem ČSN EN ISO 9001:2008, ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

Co je u nás nového

NAŠE REFERENCE

Mohli bychom Vám hodiny vyprávět o tom, co všechno jsme za posledních 20 let stihli realizovat. Nejradši ale máme, když za nás mluví naše činy – myšleno výsledky naší práce. Níže proto můžete vidět naše nejnovější realizace. A případné další najdete v sekci Reference.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Potřebujete se na něco zeptat? Rádi byste využili našich služeb? Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme Vám, poradíme a popř. připravíme i nezávaznou cenovou nabídku…

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.